O nás

provozovnaFirma Hejčík a syn se zabývá výrobou oděvů od roku 2004, kdy jsme ve spolupráci se zahraničními partnery založili šicí dílnu v Doubravníku. V té byly zhotovovány oděvy pro sport a volný čas, zejména pak pro fitness a squash, které byly dodávány zahraničním firmám (např. Oliver sport, MTS). Postupem času byla výroba rozšířena o volejbalové, házenkářské a hokejové dresy (např. pro kluby HSV Hamburg, Bayer Dormagen, Krefeld Sharks).

V roce 2006 došlo k transformaci sdružení podnikatelů na společnost s ručením omezeným a vznikla tak naše současná firma Hejčík a syn, s.r.o. Ta se postupně osamostatnila od aktivit v Doubravníku a založila vlastní šicí dílnu v Nedvědici. V té byly zpočátku provozována „pouze“ výroba modelů nových výrobků, která byla velice rychle doplněna o výrobu funkčního prádla a termoprádla. To bylo vyráběno převážně z českých materiálů pro české firmy a dodáváno jak na český trh, tak do zahraničí.

dilnaVlivem teplých zim a následně nastupující hospodářské krize však klesal objem výroby, což se projevilo v nutné reorganizaci firmy. Padlo tedy rozhodnutí k využítí získaných znalostí a firma začala s výrobou funkčního prádla a termoprádla pod vlastní značkou HEJCA.

V letech 2013-2014 jsme si postavili novou šicí dílnu s vlastní prodejnou v Nedvědici č.p. 437.

V současné době se již téměř výhradně věnujeme výrobě vlastních výrobků, na jejichž vývoji spolupracujeme se zkušenými odborníky z bývalého VÚP v Brně. Tyto výrobky šijeme z kvalitních českých materiálů, podle osvědčených střihů. Svým zákazníkům nabízíme zaručené pohodlí ušitím oděvu na míru v individuálních a nadměrných velikostech.

Pokud chcete zažít pocit pohody při sportu, práci a ve volném čase, potřebujete naše prádlo šité z kvalitních a ověřených funkčních materiálů.

Vyzkoušejte prádlo značky…

logo

…a užívejte si pohodlí za rozumné ceny..

Objednávky můžete provádět přes email nebo osobně v naší kamenné prodejně v Nedvědici. Rádi vyhovíme vaším požadavkům na rozměry potřebné k dosažení největšího komfortu užití. Potřebné adresy najdete v sekci KONTAKTY.