CLIMAYARN – 60% Merino vlna, 40% Polypropylén

Vlákno vlny má řadu užitečných vlastností a jejich kombinace s polypropylénem v jediném textilním vlákně je zcela unikátní: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot, má antibakteriální účinky, chrání před UV zářením, je elastické a hypoalergenní.

Vlna hřeje, chrání, udržuje tělesný komfort a je lidskému organizmu nejvíce příznivá ze všech známých textilních vláken. Koneckonců jedině vlákno vlny prošlo milióny let evoluce za účelem ochrany savců!

Více informací o materiálu CLIMAYARN – 60% Merino vlna, 40% Polypropylén →

OBOULÍC

Oboulíc je úplet z polypropylénového hedvábí (mikrovlákno) s ionty stříbra, které ničí bakterie. Materiál je velmi jemný na omak. Z tohoto důvodu je vhodný jako první vrstva oblečení. Jelikož je vyráběn v gramáži 150g/m2, používá se na výrobu jak triček, tak boxerek a spodků.

ROMA – 100% POP S IONTY STŘÍBRA

Je vyrobena z antibakteriálního materiálu Prolen Siltex.

Prolen Siltex je speciální vlákno modifikované antobakteriálním aditivem na bázi biogenních iontů stříbre, které brání růstu bakterií, hub a plísní. Antibakteriální účinek stříbra byl známý už ve starém Římě a jeho ověřená vysoká účinnost přetrvává století.

Použito je v tomto úpletu ve formě mikrovlákna, které je velice příjemné, hebké na omak pro příjemné nošení a komfort na těle.

Více informací o materiálu ROMA – 100% POP S IONTY STŘÍBRA →

SOFTSHELL

Jedná se o vodě odolný materiál s paropropustnou membránou. Do určité míry zajistí vodě odolnost, díky vnitřnímu fleecu  teplo a odolnost proti větru. Svrchní vrstvu tvoří hustě tkaný elastický materiál s vodoodpudivou  úpravou a zvýšenou odolností vůči oděru.

THERMO-RIB – 50% BA, 50% POP

Jedná se o polypropylenový úplet vhodný pro termo oblečení díky několika speciálním vlastnostem. Odvádí vlhkost z povrchu těla do další savé vrstvy (bavlny). Zabezpečuje optimální mikroklima mezi pokožkou a oděvem. Brání vzniku pachů, je antialergický tudíš vhodný pro alergiky a astmatiky. Rychle schne a nemusí se žehlit. Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 30°C.

Více informací o materiálu THERMO-RIB – 50% BA, 50% POP →